ЗАПРОШУЄМО ПРЕДСТАВНИКІВ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА ДО УЧАСТІ У КОНКУРСІ МАЛИХ ГРАНТІВ ДЛЯ ГРОМАДСЬКИХ ІНІЦІАТИВ

Дата: 13.08.2019 16:45

“International Alert” надає організаціям громадянського суспільства малі гранти на реалізацію ініціатив, що сприяють згуртованості громади, на місцевому рівні, у яких наслідки тривалого конфлікту призвели до напруженості у відносинах між різними групами.

Максимально допустима вартість однієї пропозиції 5 000.00 євро. повідомляє Гурт.

Хто може отримати гроші і на які потреби?

Цей Запит про надання пропозицій призначений для громадських організацій та благодійних фондів, які працюють на рівні громади/ області, загальною метою діяльності яких є сприяння згуртованості громади та запобігання напрузі в громаді через забезпечення інклюзивності при прийнятті стратегічних рішень щодо розвитку громади.

Регіони реалізації проекту: Донецька та Луганська області (території, що контролюються Урядом України), Запорізька, Харківська, Дніпропетровська, Херсонська, Одеська, Львівська та Закарпатська області та місто Київ.

Як подати заявку?

Рекомендується подавати пропозиції, що розроблені декількома громадськими організаціями, або які передбачають співпрацю з місцевими органами влади. Заохочується подання пропозицій громадськими організаціями, які не мають досвіду отримання донорської підтримки. Буде забезпечено супровід та наставництво.

Кінцевий термін подання пропозицій- до кінця дня 10 вересня 2019 року. Орієнтована тривалість проектів становить 3-5 місяців, пропозиції надсилати на ALukyanchuk@international-alert.org

Для підготовки відповідної пропозиції, уважно переглянте документи- інтрукції  у додатках.