ВИМУШЕНО ПЕРЕМІЩЕНІ ОСОБИ ОЛЕКСАНДРІВКИ ОТРИМАЛИ КОНСУЛЬТАЦІЮ ВІД БФ «ПРАВО НА ЗАХИСТ»

Дата: 12.08.2019 16:39

Юристи благодійного фонду «Право на захист» провели в Олександрівці групову консультацію для вимушено переміщених осіб. Спеціалісти розповіли про нововведення у законодавстві, що стосується статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, та отримання у тимчасове користування житла для ВПО. Організувала зустріч голова громадської організації «Голуби миру» Вікторія Комарист.

Люди отримали консультації з питань, які їх найбільше цікавили: щодо можливості отримання компенсації за зруйноване житло, статусу інваліда війни, не обійшлось і без «пенсійної тематики» — все частіше люди питають про процедуру підтвердження стажу.

За словами учасників заходу, безоплатні правові консультації допомагають їм бути в курсі змін у законодавстві, знати та захищати свої права.