ЗЕМЛЕКОРИСТУВАЧІ ГРОМАДИ ДІЗНАВАЛИСЬ ПРО НОВІ ГІБРИДНІ СОРТИ СОНЯШНИКУ

Дата: 12.08.2019 08:59

Семінар-навчання з вирощування гібридних сортів соняшнику АФ "Сади України» відбувся на базі ПП «Лактус» у селі Очеретине. Учасниками семінару стали керівники та спеціалісти сільськогосподарських та фермерських підприємств, а також землевласники Олександрівської ОТГ та району. Захід відбувся з метою інформування сільськогосподарських виробників про новітній посівний матеріал.

Під час спілкування відбулась презентація сортового матеріалу соняшника та озимих сортів пшениці, оглянули посіви, обговорили перспективи селекції культури. Виробників сільськогосподарської продукції зацікавили сорта, стійкі до посухи та зміни клімату. За словами землекористувачів, врожаї від примх погоди сьогодні може захистити лише якісний посівний матеріал.