24 липня 2019 року проведено семінар-нараду за ініціативою департаменту інформаційної та внутрішньої політики Донецької обласної державної адміністрації

Дата: 25.07.2019 08:42

Семінар з організації діловодства та архівного зберігання по ініціативі департаменту інформаційної та внутрішньої політики Донецької обласної державної адміністрації відбувся 24 липня 2019 року в приміщенні Олександрівської школи мистецтв. Тематичним напрямом семінару були: організація діловодства та архівного зберігання в Олександрівській селищній об’єднаній територіальній громаді, забезпечення зберігання документів ліквідованих сільських рад, що увійшли до складу Олександрівської селищної об’єднаної  територіальної  громади. В семінарі прийняли учать:  головний науковий співробітник державного архіву Донецької області Широбокова Л.І.  начальник відділу методологічного забезпечення департаменту інформаційної та внутрішньої політики Донецької обласної державної адміністрації Пєчка І.І., в.о старости сіл, керівники структурних підрозділів, головні спеціалісти, відповідальні за ведення діловодства та архівної справи.