В СЕЛИЩНІЙ РАДІ ВІДБУЛАСЬ РОБОЧА ЗУСТРІЧ З ПИТАНЬ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ

Дата: 11.07.2019 18:23

Для роботодавців селищної ради відбулась робоча зустріч з працівниками Олександрівського центру зайнятості. Мета зустрічі – поєднати зусилля у сприянні зайнятості осіб з інвалідністю.

Спеціаліст по роботі з роботодавцями Олександрівського районного центру зайнятості Тетяна Незнанова поспілкувалися з керівництвом та працівниками селищної ради, розповіли про переваги для роботодавців, що працевлаштовують людей з інвалідністю, а саме: надання цільової позики та дотацій для створення робочого місця, фінансової допомоги на здійснення заходів щодо реабілітації працівника. Присутні зосередили увагу на проблемах створення спеціалізованих робочих місць для людей з інвалідністю, забезпечення гідної заробітної плати та умов праці.

Рекрутер центру зайнятості Олена Щур розповіла про нові можливості та послуги служби зайнятості для роботодавців, а саме можливість здійснювати співбесіди в режимі онлайн.

З метою здійснення конкретних заходів щодо часткового забезпечення зайнятості населення громади виконавчий апарат співпрацює з районним центром зайнятості.

Так, протягом року чисельність осіб, залучених до участі у громадських роботах та робіт тимчасового характеру становить 46 осіб, які працюють на території всіх старостинських округів.