ВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГЛОВИ ЛЮДМИЛИ БОРИСЕВИЧ З ДНЕМ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ УКРАЇНИ

Дата: 04.07.2019 09:58

Щиро вітаю працівників Національної поліції України, ветеранів правоохоронних органів  з професійним святом!

Сьогодні період проведення реформ і змін у нашій державі міцно асоціюється з новою українською поліцією. І ми розуміємо, наскільки важко зберегти відповідність високій планці очікувань людей від поліції, враховуючи всі труднощі, ризики професії, загрози для життя і здоров'я. Адже рівень довіри населення до поліції є основним критерієм оцінки ефективності її діяльності.

Переконана, що разом у тісній співпраці  та взаємодії з населенням ви гідно будете реалізовувати державну політику у сфері захисту прав і свобод наших громадян, протидії злочинності, охорони громадського порядку та забезпечення громадської безпеки.

Бажаю всім правоохоронцям міцного здоров’я, благополуччя, родинного тепла та затишку, успіхів у службі  заради побудови процвітаючої країни, вільної від корупції, де люди пишатимуться високим званням  громадянина України.

Найкращі побажання вашим рідним і близьким, які поділяють труднощі вашого нелегкого обов’язку перед державою!

З повагою,

Олександрівський селищний голова