ДОН ОДА ОГОЛОШУЄ ЧЕРГОВИЙ КОНКУРСНИЙ ВІДБІР ПРОЕКТІВ СУБ’ЄКТІВ МАЛОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА, ЗА ЯКИМИ БУДЕ НАДАВАТИСЬ ФІНАНСОВА ПІДТРИМКА НА РЕАЛІЗАЦІЮ ПРОЕКТІВ

Дата: 02.07.2019 17:07

Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 03.06.2019 № 556/5-19 «Про порядок використання коштів обласного бюджету, передбачених на надання фінансової підтримки суб’єктам малого підприємництва на реалізацію проектів», зареєстрованого в Головному територіальному управлінні юстиції у Донецькій області 19 червня 2019 року за № 189/2902, Донецька обласна державна адміністрація оголошує черговий конкурсний відбір проектів суб’єктів малого підприємництва, за якими буде надаватись фінансова підтримка на реалізацію проектів.

Проекти мають відповідати  пріоритетним напрямам соціально-економічного розвитку регіону:

-будівництво;

-виробництво та переробка сільськогосподарської продукції (у тому числі створення міні-виробництв з переробки сільськогосподарської продукції);

-машинобудування, виробництво машин, устаткування, готових металевих виробів;

-надання послуг у галузі житлово-комунального господарства;

-освоєння та розроблення високотехнологічних виробів, впровадження інноваційних технологій, нових програмних продуктів;

-модернізація, оновлення та придбання основних виробничих фондів.

Заявки на участь у конкурсному відборі та відповідні документи подаються до департаменту економіки облдержадміністрації за адресою: м. Краматорськ, вул. Б. Хмельницького, 6 каб. 412.

Заява

Умови