ЗВЕРНЕННЯ "КОМПАНІЇ "ВОДА ДОНБАСУ"

Дата: 25.06.2019 11:13

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ СМТ ОЛЕКСАНДРІВКА ТА С. БЕЗЗАБОТІВКА,

ЯКІ Є СПОЖИВАЧАМИ ДОБРОПІЛЬСЬКОГО ВУВКГ
КП «КОМПАНІЯ «ВОДА ДОНБАСУ»

З 01.05.2019 року почався поливний сезон.

Якщо по Вашому приватному будинку відсунень прилад обліку води, розмір плати за полив присадибної ділянки визначається розрахунковим шляхом виходячи з норм, затверджених виконавчим комітетом Олександрівської селищної ради.

Також варто зазначити, що у разі поливу за допомогою шлангу без встановлення приладу обліку води розрахунок витрати води проводиться за пропускною спроможністю труби вводу при швидкості води в ній 2 м/сек і дії її повним перерізом протягом годин подачі згідно з затвердженим  графіком за весь період виявленого порушення. Якщо період поливу за допомогою шлангу не визначено, розрахунок проводиться за останній поточний місяць (п.3.3. Правил… від 27.06.2008 №190). Наприклад, вартість поливу
зі шланга Д=15 мм за 30 днів, як розрахунок за нераціональне водоспоживання, складає суму у розмірі 12053,27 грн. з ПДВ.

При наявності індивідуального приладу обліку води нарахування здійснюється
за фактичне водоспоживання, яке визнається по показникам приладу обліку води.

Велике прохання до споживачів з індивідуальними приладами обліку води:
будь ласка, раціонально використовувати воду для поливу. Не забувайте о своїх земляках, які мешкають у багатоквартирних житлових будинках.

Пільги на полів, як на додатковий вид водоспоживання, не поширюється.

Ми робимо все можливе, щоб у Ваших будинках і квартирах була вода.

Ми від щирого серця дякуємо нашим споживачів, які поважають працю наших співробітників і в цей нелегкий період знаходять можливість своєчасно оплатити за отримані послуги водопостачання та водовідведення, а також знаходять можливість для оплати заборгованості, що утворилася.

Оплату за послуги з водопостачання та водовідведення можливо зробити в касах ВУВКГ, які розташовані в службі реалізації, а також в будь-якому відділенні банку або пошти. Як що Ви зареєстровані на сайті «МегаБіллінг», оплату за послуги
з водопостачання та водовідведення можете здійснити за допомогою банківської платіжної картки.

Режим роботи служби реалізації Добропільського ВУВКГ КП «Компанія «Вода Донбасу»:

*смт Олександрівка (вул.Центральна, 13):

- понеділок - п'ятниця, з 8-00 до 17-00, перерва з 12-00 до 13-00,

телефон для довідок 2 14 31

У мікрорайонах і віддалених районах міст періодично працює виїзний касовий апарат.