В ОЛЕКСАНДРІВЦІ ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ЖЕРТ ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ

Дата: 22.06.2019 11:56

Сьогодні, 22 червня, з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні відбувся мітинг-реквієм та покладання квітів до пам’ятника загиблим у Другій світовій війні на площі Олександра невського смт Олександрівка. Вшануватили пам’ять загиблих зібралися керівництво громади, трудовіих колективи організацій та установ селища, мешканці.

Хвилиною мовчання присутні вшанували світлу пам'ять мільйонів земляків, життя яких обірвала війна.

«22 червня українці згадують з особливими почуттями, бо цього дня у 1941 році гітлерівські війська вторглися на нашу землю, звернулася до присутніх селищний голова Людмила Борисевич. -  Україні судилося стати центром кровопролитних оборонних боїв і наступальних операцій. Ми схиляємо голови перед тими, хто віддав життя за свою землю, перед  тисячами наших земляків, які мужньо боролися на фронтах, самовіддано працювали у тилу, і перед кожним, хто день за днем наближав звільнення від нацизму. Ми вшановуємо пам’ять усіх жертв тієї найстрашнішої в історії людства війни, солдат, що загинули в бою та мирне населення, яке нещадно знищували нацистські сили противника».

Урочистим покладанням квітів і вінків до Вічного вогню та Меморіалу загиблим воїнам Олександрівщини віддали шану всім загиблим під час Другої світової війни, всім тим, хто поклав на алтар перемоги свої життя та здоров’я.

Був літній день, червневий день погожий,

Був ясен світ, і мирний труд спокійний,

І от біда – нечувана, страшна,

Вірвався зойк розпачливий – війна.