ЗАПРОШУЄМО ПІДПРИЄМЦІВ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ОДИНАДЦЯТОМУ РЕГІОНАЛЬНОМУ КОНКУРСІ «ПІДПРИЄМЕЦЬ РОКУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ - 2019»

Дата: 11.06.2019 13:21

Для участі в конкурсі необхідно в строк до 27 червня 2019 року надати пакети документів, передбачені умовами конкурсу, у паперовому вигляді (за адресою: м. Краматорськ, вул. Ярослава Мудрого, 48-а, 3-й поверх, Центр розвитку малого і середнього підприємництва Донецької торгово-промислової палати, з поміткою «Конкурс «Підприємець року») та електронному вигляді (фотокартки  повинні бути кольорові, портретні, розміром не менш 1 Мб, додатково письмова  рекомендація  - характеристика в форматі Word) на адресу  oleg.bedzay@donetskcci.com.

Контактна особа: Бедзай Олег Миколайович, тел. (050)347-85-73.