ВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ЗІ ВСЕСВІТНІМ ДНЕМ ОХОРОНИ НАВКОЛИШНЬОГО ПРИРОДНОГО СЕРЕДОВИЩА!

Дата: 05.06.2019 10:03

Це свято покликане привернути увагу світової громадськості до проблем довкілля й підкреслює гостру необхідність у зміні відношення людини до природних ресурсів. Тим відповідальнішою є шляхетна праця природо охоронців,  адже саме вони стоять  на варті збереження та відновлення довкілля.

У цій благородній справі відчутна роль екологічної громадськості, яка не тільки привертає увагу органів місцевого самоврядування до проблем навколишнього середовища, але й долучається до їх вирішення. Адже чистота громади починається з чистоти власної оселі, вулиці та села.

Від імені Олександрівської селищної ради висловлюємо щиру вдячність усім активістам екологічного руху, трудовим колективам, громадсько-політичним організаціям, усім мешканцям громади, які стверджують любов до рідного краю конкретними справами.

З повагою, Олександрівський селищний голова Людмила Борисевич