В ГРОМАДІ РОЗПОЧАЛИ СВОЮ РОБОТУ ПРИШКІЛЬНІ ЛІТНІ ТАБОРИ

Дата: 03.06.2019 15:30

Сьгодні свої двері для дітлахів відкрили пришкільні табори Олександрівської ОТГ. Змістовний та цікавий відпочинок чекає на школярів усіх закладів загальної середньої освіти.

Всього на території ОТГ виявили бажання оздоровитись у пришкільних таборах 442 дитини.

Приймаючи рішення про організацію роботи пришкільних таборів, брали до уваги потреби дітей та батьків, умови відпочинку у школі, фінансові можливості. Було вирішено забезпечити безкоштовним дворазовим гарячим харчуванням у пришкільних таборах:

-        учнів із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»;

-        дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;

-        дітей осіб, які проходять (пройшли) військову службу, учасників бойових дій та загиблих в зоні проведення антитерористичної операції;

-        дітей із сімей переселенців із зони проведення антитерористичної операції;

-        дітей з особливими освітніми потребами (діти-інваліди);

-        дітей із багатодітних сімей;

-        обдарованих дітей.

«В організації роботи пришкільних таборів важливим є питання організації цікавого та змістовного дозвілля дітей, -  зазначає начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту селищної ради Ірина Седлецька. -  Педагогічними працівниками на період роботи таборів розроблено плани виховної роботи, які включають пізнавально-розважальні заходи спортивно-оздоровчого, еколого-натуралістичного, художньо-естетичного та національно-патріотичного напрямів».

Цього року табори працюватимуть з 3 до 21 червня, вартість путівки склала 350 гривень.