ЖІНОК-ПІДПРИЄМНИЦЬ ДОНБАСУ ЗАПРОШУЮТЬ ДО УЧАСТІ У КОНКУРСІ

Дата: 03.06.2019 10:11

Донецька торгово-промислова палата оголосила про початок проведення ІІІ Регіонального конкурсу молодіжного жіночого підприємництва "Чому я обираю власний бізнес".

До участі у конкурсі запрошуються молоді жінки – дійсні та майбутні підприємниці, студентки, переселенки віком від 18 до 35 років, які проживають на території Донецької та Луганської областей та бажають розвивати власну бізнес-ідею.

Кращих серед бізнес-леді буде обрано у наступних номінаціях: «Виробництво», «Сфера послуг», «Сімейний бізнес».

Прийом заявок вже розпочався та триватиме до 6 вересня 2019 року.

Для участі у Конкурсі учасникам необхідно ознайомитись з Положенням про конкурс  та надіслати заповнену в Google-form електронну реєстраційну конкурсну заявку.

Переможців буде визначено конкурсним журі за найбільшою кількістю балів.

У разі виникнення додатковх питань щодо участі у конкурсі, звертатися за телефоном: +38 050 478 98 80, Сезоненко Олена Анатоліївна, email: elenasezonenko@gmail.com.