В СЕЛІ НЕКРЕМЕННЕ НЕЗАБАРОМ З’ЯВИТЬСЯ «БУХТА ВІКІНГІВ»

Дата: 30.05.2019 15:51

Продовжується реалізація проекту «Бухта вікінгів» в  селі Некременне, метою якого є облаштування  спортивного майданчика  та  встановлення  вуличних  силових тренажерів. Проект пройшов відбір у конкурсі соціальних проектів Британської Ради, який відбувся в рамках реалізації громадського бюджету Олександрівської ОТГ. «Бухта вікінгів» фінансується Британською Радою та ГО «Міцна громада».

Фото без опису   Фото без опису

«Тренажерний майданчик дозволить зайняти молодь,створить доступні  умови для соціальної адаптації та реабілітації інвалідів», - говорить автор проекту Світлана Столєтнікова.

Активні мешканці села вже підготували майданчик, куди було завезено пісок для облаштування основи. Чоловіки ініціативної групи самостійно встановлюють вуличні тренажери, які були придбані раніше.