Олександрівська селищна військова адміністрація
Донецька область, Краматорський район. ОЛЕКСАНДРІВСЬКА ГРОМАДА - ПІВНІЧНА БРАМА ДОНБАСУ

ДОБРОПІЛЬСЬКЕ ВУВКГ КП "КОМПАНІЯ "ВОДА ДОНБАСУ" ІНФОРМУЄ

Дата: 21.05.2019 15:46
Кількість переглядів: 541

Фото без опису

Шановні мешканці смт Олександрівка та с. Беззаботівка,

які є споживачами Добропільського ВУВКГ
КП «Компанія «Вода Донбасу»

Повідомляємо Вас:

З 01.05.2019 року почався поливний сезон.

Згідно вимогам Законів України «Про питну воду, питне водопостачання та водовідведення», «Про житлово-комунальні послуги», «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» облік водопостачання здійснюється за показниками повірених приладів обліку води або за затвердженими нормами на всі надані послуги Добропільським ВУВКГ.

Якщо по Вашому приватному будинку відсунень прилад обліку води, розмір плати за полив присадибної ділянки визначається розрахунковим шляхом виходячи з норм, затверджених виконкомом Олександрівської селищної ради.

Норма витрати на полив становить 10 літрів на добу на один квадратний метр присадибної ділянки, яка знаходиться під садом і городом, т.т. обробляється. Ця норма є усередненою нормою на весь поливальний сезон з 01 травня до 01 вересня. Нарахування за полив здійснюється
на фактично оброблювану площу присадибної ділянки під садом і городом, яка визначається згідно з генпланом БТІ та двосторонньому акту інвентаризації, в якому зазначено відомості про водоспоживання споживача. Оплата за полив 100 м2 за весь період поливного сезону (4 місяця – 123 дні) складає суму у розмірі 1619,19 грн. з ПДВ.

При наявності індивідуального приладу обліку води нарахування здійснюється за фактичне водоспоживання, яке визнається по показникам приладу обліку води.

Пільги на полів, як на додатковий вид водоспоживання, не поширюється.

Також варто зазначити, що у разі поливу за допомогою шлангу без встановлення приладу обліку води розрахунок витрати води проводиться за пропускною спроможністю труби вводу при швидкості води в ній 2 м/сек
і дії її повним перерізом протягом годин подачі згідно з затвердженим  графіком за весь період виявленого порушення. Якщо період поливу
за допомогою шлангу не визначено розрахунок проводиться за останній поточний місяць (п.3.3. Правил… від 27.06.2008 №190).

Наприклад, вартість поливу зі шлангу діаметром 15 мм за 30 днів, як
розрахунок за нераціональне водоспоживання, складає суму у розмірі 12053,27 грн. з ПДВ

 

Ми від щирого серця дякуємо нашим споживачів, які поважають працю наших співробітників і в цей нелегкий період знаходять можливість своєчасно оплатити за отримані послуги водопостачання та водовідведення.

 

Ми робимо все можливе, щоб у Ваших будинках і квартирах була вода.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь