ПОДІЇ ТИЖНЯ ДОБРОПІЛЬСЬКОГО ОБ’ЄДНАНОГО УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ

Дата: 20.05.2019 15:10

13.05.2019 відбулась апаратна нарада під головуванням в.о. начальника управління Неоніли Пітик за участю заступника начальника управління Наталії Громило та  керівників структурних підрозділів.

Обговорювались питання виконання окремого доручення в.о. начальника ГУПФУ в Донецькій області, участі в судових засіданнях, організаційних заходів щодо святкування Всеукраїнського Дня вишиванки, виконавської дисципліни, та ін.

13.05.2019 – в.о. начальника управління Н. Пітик взяла участь в апаратній нараді при в.о.голови Добропільської  райдержадміністрації.

13.05.2019 – в.о. начальника управління Н. Пітик взяла участь у засіданні комісії Добропільської райдержадміністрації з питань призначення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

13.05.2019 – відбулися зустрічі, квест-гра та флешмоб з учнівською молоддю загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів № 8, 9 м. Білицьке Добропільської міської ради начальником відділу обслуговування громадян № 1 Н. Хничовою.

13.05.2019 – начальник відділу обслуговування громадян № 2 Н.Хничова провела  виїзний прийом для підопічних Білицького будинку інтернату для людей похилого віку та інвалідів, зустріч з трудовим колективом зазначеного закладу та заняття «Школа майбутнього пенсіонера».

14.05.2019 – заступник начальника відділу обслуговування громадян № 1 К. Шевелєва надала консультації мешканцям Шахівської сільської ради в с.Володимирівка.

16.05.2019 – у Олександрівській територіальній громаді с. Очеретино відбулися зустріч у трудовому колективі та виїзний прийом громадян начальником відділу обслуговування громадян № 2 Т. Ляшенко.

16.05.2019 – для підопічних територіального центру соціального обслуговування Олександрівського району Донецької області відбувся виїзний прийом начальником відділу обслуговування громадян № 2 Т. Ляшенко.

16.05.2019 – відбулися зустрічі та квест-гра з учнівською молоддю Очеретинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Олександрівської районної ради начальником відділу обслуговування громадян № 2 Т.Ляшенко.

16.05.2019 – у Добропільському об’єднаному управлінні ПФУ Донецької області пройшов урочистий захід, присвячений Всеукраїнському Дню вишиванки «А над світом українська вишиванка цвіте».

Делегація на чолі з в.о. начальника управління Н.Пітик взяла участь у флешмобі «Люблю вишиванку», який організувала Добропільська райдержадміністрація.

16.05.2019 – заступник начальника управління Н. Громило взяла участь у засіданні комісії міської ради з питань призначення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

За минулий тиждень:

-   до керівництва управління на особистий прийом звернулось 14 осіб;

-   працівники юридичного відділу взяли участь у 4 судових засіданнях по захисту прав ПФУ як державного органу;

-   відділом обслуговування громадян № 1 зареєстровано 399 звернень, що на 42 % більше, ніж за попередній тиждень (281 звернення). Прийнято: 40 заяв на перерахунок пенсій, 21 – на первинне призначення пенсії, 4 особи надали заяву про взяття на облік з інших регіонів України, за виготовленням пенсійного посвідчення звернулось 27 осіб, за електронним – 4 особи, 3 – за поновленням виплати пенсій;77 заяв- на смс-інформування;

-   на Веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України за тиждень зареєстровано 107 осіб;

-   кількість громадян, які отримали консультації та надали необхідні документи за допомогою електронної черги, складає 11 осіб.