ОЛЕКСАНДРІВСЬКА ГРОМАДА ВЗЯЛА УЧАСТЬ ОБЛАСНИХ ЗАХОДАХ З НАГОДИ ДНЯ ЄВРОПИ

Дата: 20.05.2019 14:59

Олександрівська громада взяла участь в обласних заходах до Дня Європи, які відбулись 18 травня у місті Бахмут.

На свято зібралися міста та райони Донеччини, які підготували фотозони, майстер-класи та виступи творчих колективів, частування національними стравами різних країн Європи.

Олександрівці представляли одну з країн країн Євросоюзу – Угорщину. Була створена фотозона, організовано творчі виступи.

Під час обласного святкування усі бажаючі мали змогу взяти участь у спортивних змаганнях, майстер-класах, подивитися кращі європейські фільми та мультфільми, скуштувати традиційні страви країн Європейського Союзу.