МЕШКАНЦІ ГРОМАДИ ПРИЄДНАЛИСЯ ДО СВЯТКУВАННЯ ДНЯ ВИШИВАНКИ

Дата: 20.05.2019 14:38

Щороку в третій четвер травня Україна відзначає унікальне національне свято – День вишиванки. Це свято самобутнє і не прив’язане до жодного державного чи релігійного. Втім, саме цього дня дістається із шафи національне вбрання – вишиванка, і люди йдуть у ній на роботу, в університет чи до школи.

16 травня  були проведені святкові заходи у старостинських округах, щодо відзначення Дня Вишиванки.

Мешканці громади взяли участь у флеш-мобі “Одягни вишиванку на роботу” та фотоконкурсі “Вишиване селфи”. завершилося святкування тематичною концертною програмою “Вишиванка моя, вишиванка” та вишиванковою ходою, до якої приєдналися усі бажаючі.