ВІДБУВСЯ ПЕРШИЙ ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКОЇ ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНОЇ ГРИ «СОКІЛ» («ДЖУРА»)

Дата: 26.04.2019 11:49

Шкільні рої закладів загальної середньої освіти громади стали учасниками районної етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), що відбулась 23 квітня 2018 року у парку «Центральний смт Олександрівка».

Юні козачата показали добрі знання у  конкурсі з історії козацтва, вміло долали смугу перешкод, надавали першу медичну допомогу, змагалися у влучності стрільби. Також цікавими для команд виявилися конкурси стройової підготовки.

Фото без опису   Фото без опису

«Ми отримали величезне задоволення від гри, -  одностайно відмітили учасники змагань. - підготовка до участі у змаганнях значно розширила наші знання про історію козацтва, сприяла розвитку фізичної витривалості, згуртувала команду».

Фото без опису   Фото без опису