ВІДБУЛОСЯ ДРУГЕ ЗАСІДАННЯ РОБОЧОЇ ГРУПИ ЩОДО НАПИСАННЯ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ ОЛЕКСАНДРІВСЬКОЇ ОТГ.

Дата: 25.04.2019 16:48

Провів чергове засідання  радник з регіонального розвитку Донецького ЦРМС Артем Колодезний. Він ознайомив присутніх з основними етапами  розробки стратегічного плану розвитку Олександрівської ОТГ. Присутні поспілкувалися про SWOT-аналіз, зокрема, слабкі та сильні сторони громади, можливості та загрози, а також про операційні та стратегічні цілі.

Учасники робочої групи були розділені на 2 групи, кожна з яких опрацьовувала сильні та слабкі сторони ОТГ, обговорили стратегічне бачення розвитку громади та спробували його сформулювати.

Наразі триває анкетування мешканців громади та представників бізнесу для врахування кожної думки під час написання стратегії. Після цього буде проведено аналіз анкетних даних, які стануть основою під час визначення головних стратегічних цілей.

Стратегія розвитку ОТГ є саме тим документом, на основі якого буде здійснюватися подальше планування життя громади та дозволить скоординувати зусилля всіх зацікавлених сторін для отримання системних змін у всіх сферах суспільного життя.