ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ВІДБУВСЯ В ОЛЕКСАНДРІВСЬКІЙ ШКОЛІ МИСТЕЦТВ

Дата: 25.04.2019 16:07

25 квітня у Олександрівській школі мистецтв пройшов День відкритих дверей . Це традиційний захід, у рамках якого діти та дорослі мають змогу отримати необхідну інформацію про навчання в Олександрівській школі мистецтв та зробити перший крок до освоєння різних музичних інструментів, танців, малювання та вокалу.

На сцені вихованці Олександрівської школи мистецтв продемонстрували свої здібності та подарували концертну програму для всіх присутніх,  в якому взяли участь молодший хор «Барвінок», акордіоніст Мацкович Роман, піаністи – Гаврик Діана та Чепель Ангеліна, гітарист Черненко Іван, вокалісти - Феніна Софія, Клименко Ліза, Сєвєрова Олександра, Макаренко Денис, Монід Олексій, Кулішова Ярослава та Удовіченко Євгенія.