ОЛЕКСАНДРІВСЬКИЙ «АЛЕКС» ВИЙШОВ У ЧВЕРТЬФІНАЛ РОЗІГРАШУ КУБКУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ З ФУТБОЛУ

Дата: 23.04.2019 10:07

У суботу, 20 квітня, на стадіоні «Колос» смт Олександрівка відбувся матч 1/8 фіналу розіграшу Кубку Донецької області з футболу серед команд-аматорів. Олександрівська команда «Алекс» приймала футболістів «Шахтаря» м. Родинське. В результаті олександрівці здобули беззаперечну перемогу над суперником з рахунком 3:0.  Переможні голи забили Іван Космик, Артем Дівульський та Валентин Толмачов.

Тепер «Алекс» буде змагатися у ¼ фіналу, перша гра для олександрівських футболістів відбудеться 27 квітня з командою «Долина» Слов’янського району. Це буде домашній матч на стадіоні «Колос», що дає можливість прихильникам футболу підтримати свою команду.