НОВИЙ КОНКУРС ПАРТНЕРІВ ПРОЕКТУ «АКТИВНІ ГРОМАДЯНИ»

Дата: 18.04.2019 10:16

«Активні громадяни» – програма Британської Ради для молоді у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку.

Британська Рада оголошує відкритий конкурс партнерів програми на 2019-2020 роки та запрошує громадські організації, молодіжні центри та заклади вищої освіти до участі.

Проект передбачає проведення у 2019-2020 роках тренінгів із програми «Активні Громадяни» у громадах, семінарів для фасилітаторів (представники партнерських організацій, які проводять тренування активних громадян) партнерських організацій, участь найкращих фасилітаторів у міжнародних семінарах з підвищення кваліфікації, здійснення національних та міжнародних навчальних візитів активних громадян до інших країн-учасниць проекту.

Дізнайтеся більше про програму «Активні Громадяни» тут

Стати партнером можна, заповнивши анкету за посиланням:

• Останній термін прийому заявок — 30 квітня 2019 р, 23:59.

Результати відбору партнерів будуть оприлюднені протягом двох тижнів після дедлайну.

Потенційні партнери проекту мають надати для роботи в проекті принаймні двох фасилітаторів, для яких Британська Рада проведе 03 - 07 червня 2019 року у м.Київ національний семінар для фасилітаторів проекту «Активні громадяни». У подальшому партнер повинен надавати підтримку фасилітаторам у проведенні локальних тренінгів за програмою «Активні Громадяни». Інформація про наступні сесії семінару буде надана відібраним партнерам.

Результатом тренінгів в локальних громадах повинні бути проекти соціальної дії направленні на покращення життя громади. Ці проекти повинні координуватися та підтримуватися партнером

Британська Рада здійснюватиме часткове фінансування обраних проектів. Їхнім пріоритетним напрямком є сприяння міжкультурному діалогу в межах країни, побудова відносин між людьми на засадах рівності та рівних можливостей, поваги до різноманіття, розвиток громад та соціальну активність.

У разі виникнення запитань, просимо звертатися за електронною адресою: activecitizens@britishcouncil.org.ua