90-РІЧНИЙ ЮВІЛЕЙ ЗУСТРІЛА ЖИТЕЛЬКА СЕЛА ЗОЛОТІ ПРУДИ

Дата: 16.04.2019 11:27

Свій 90-річний ювілей відсвяткувала мешканка Золотих Прудів Ганна Григорівна Філонова. Від імені селищної ради привітати ювілярку завітали секретар селищної ради Василь Лук’янчиков та  в.о. старости Володимир Дереза. Селищний голова Людмила Борисевич через відрядження не змогла особисто висловити слова подяки довгожительці громади, але передала найщиріші слова:

«Шановна Ганно Григорівно! Прийміть найщиріші вітання з нагоди 90 – річного ювілею! – йдеться у листівці. – За Вашими плечима гідний поваги життєвий шлях.

Сьогодні маю гарну нагоду не лише привітати Вас, а й подякувати за мудрість, щирість, сердечність.

Бажаю Вам, щоб подальший життєвий шлях ніколи і ні в чому Вас не обтяжував, а освячувався любов’ю рідних, повагою і пошаною тих, хто поряд з Вами.

Нехай доля зігріває Вас міцним здоров’ям, безмежним щастям, душевною рівновагою. Радості й благополуччя Вам на довгі щасливі роки».

Ганна Григорівна відзначила свій ювілей у колі близьких, сусідів, родичем. Вона виховала трьох чудових доньок, має онуків, які ніколи не забувають про свою життєрадісну бабусю.