ВІД ІДЕЇ ДО БІЗНЕС-МОДЕЛІ. В ОЛЕКСАНДРІВСЬКОМУ РАЙОННОМУ ЦЕНТРІ ЗАЙНЯТОСТІ ВІДБУВСЯ ТРЕНІНГ ДЛЯ МАЙБУТНІХ ПІДПРИЄМЦІВ

Дата: 28.03.2019 08:40

27 березня 2019 року в Олександрівському районному центрі зайнятості відбулося засідання Консалтингового центру, за участю головного спеціаліста відділу економічного розвитку та торгівлі Олександрівської райдержадміністрації Світлани Голуб, державного реєстратора юридичних та фізичних осіб Олександрівської райдержадміністрації Олени Майстренко, підприємців району та осіб, які мають наміри започаткувати власну справу.

Подібні заходи – це кваліфікована інформаційна та консультаційна підтримка у сфері організації бізнес-процесу.

Засідання було проведено з використанням презентаційних матеріалів на тему «Історії успішного бізнесу». В рамках роботи бізнес платформи для майбутніх підприємців був проведений тренінг на тему «Від ідеї до бізнес-моделі». Під час заходу розглядали основні аспекти економічного розвитку власної справи,  можливі фінансові ризики в новому фінансовому році, обговорювали перспективи участі у регіональному грантовому проекті за умов оновленого підходу до нього.

Олександрівський районний центр зайнятості