ОЛЕКСАНДРІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ!

Дата: 26.03.2019 16:47

Донецька обласна служба зайнятості представляє безкоштовний додаток «Донецький центр професійно-технічної освіти служби зайнятості України» на Google Play, який допоможе отримати омріяну професію, підвищити кваліфікацію за наявною спеціальністю, спланувати професійний шлях та опанувати знання із започаткування власної справи!

Якщо бажаєте отримати нову або змінити поточну професію, підвищити власну кваліфікацію, забезпечити себе відмінними професійними знаннями і виховати необхідні роботодавцю ділові якості, навчитися працювати в команді та швидко сприймати нововведення, якісно і вчасно виконувати роботу, навчитися азам започаткування власної справи, додаток «Донецький ЦПТО служби зайнятості України» на системі Android саме для Вас.

Додаток містить наступні рубрики: «Новини», «Про нас», «Слухачам», «Роботодавцям», де можна ознайомитись з умовами вступу до навчального закладу, побачити графіки формування груп та навчальні програми за професіями, подати заявку на навчання, залишити відгук.

Будь-який користувач android-пристрою може БЕЗКОШТОВНО завантажити цей додаток за посиланням: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.cz.cpto або через магазин Google Play, для чого потрібно ввести: «Донецький ЦПТО служби зайнятості України», обрати програму, натиснути «Установить».

Державна служба зайнятості – Ваш особистий помічник і порадник!

За додатковою інформацією звертатись до Олександрівського районного центру зайнятості або за телефоном 2-15-89.