СПОРТСМЕНИ ДЮСШ ЗМАГАЛИСЯ ЗА ПЕРШІСТЬ У ЗМАГАННЯХ З МІНІ-ФУТБОЛУ

Дата: 18.03.2019 17:03

Змагання з міні-футболу серед спортсменів дитячо-юнацької спортивної школи «Колосок» 2004-2005 року народження відбулися 16 березня на базі спортивного комплексу «Фізташка». У змаганнях брали участь юнаки з Олександрівки, Петрівки-I,  Новополтавки, Софіївки, які займаються в спортивних секціях.

Змагання проводились для підвищення рівня спортивної майстерності учнів, для більшого залучення дітей до гри з міні-футболу, розвитку здібностей юних футболістів в обраному виді спорту, для відбору кращих гравців для участі в обласних змаганнях. Вже не перший рік ці юні футболісти займаються в секції футболу (тренер Пакін М.М.) і своєю грою  вони доводять, що готові  змагатися за призові місця на обласних змаганнях.