ДАЙДЖЕСТ ЗАХОДІВ ОЛЕКСАНДРІВСЬКОЇ ШКОЛИ МИСТЕЦТВ ЗА ТИЖДЕНЬ З 02.03 ПО 07.03

Дата: 10.03.2019 15:14

1.    02.03.2019 р.  -   У  обласному огляді-конкурсі  учнів  мистецьких шкіл «Бахмутська весна»(сольний спів) взяли участь :

Пшиченко Вадим,учень 6 класу

Шарапова Катерина,учениця 7 класу

Страненко Вікторія, учениця 8 класу,які відповідно зайняли перше,друге та третє місця.

2.   04.03.19 р. -  відбувся  загальношкільний святковий  концерт  «Від щирого серця  матусі рідненькій».

Учні школи мистецтв разом з викладачами привітали своїх матусь з весняним жіночим святом 8 Березня. Глядачі зустрічали  виконавців гучними оплесками  і  підспівували разом з виступаючими знайомі мелодії, а педагоги і батьки пишалися своїми вихованцями і дітьми.

3.  6.03.19 р.- взяли участь у концертній програмі студентів аграрного ліцею. Глядачі зустрічали  юних виконавців гучними оплесками  і  підспівували разом з виступаючими знайомі мелодії

4.   5,6,7 березня – учні вокального відділу та класу народно- сценічного   танцю взяли участь у п’яти концертах,присвячених Дню 8 Березня під назвою

«Чарівна жінка – Весна!»,організаторами яких була Олександрівська селищна рада.

Адміністрація Олександрівської школи мистецтв