ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР ПРАЦЮЄ НАД РОЗВИТКОМ ДІТЕЙ З ОСОБЛИВИМИ ОСВІТНІМИ ПОТРЕБАМИ

Дата: 07.03.2019 14:26

6 березня  в комунальній установі «Інклюзивно-ресурсний центр» Олександрівської селищної ради відбулась групова консультація-практикум для батьків на тему: «Ігри як спосіб розвитку дитини з особливими освітніми потребами». У заході взяли участь батьки разом зі своїми дітьми. Під час заняття батьки почули про прості та в той же час дуже корисні ігри для розвитку дитини, які в подальшому допоможуть їй оновлювати й удосконалювати отримані навички. Деякі з ігор батьки змогли побачити та взяли участь в них разом зі своїми дітьми.

Діти готували власноруч листівку до свята 8 березня для своїх матусь, а вони були поряд, допомагали та підтримували. Від фахівців КУ «ІРЦ» отримали практичні рекомендації на кожен день. На при кінці нашої зустрічі матусь та дітей чикав оригінальний торт – в кожному шматочку для них був сюрприз!

Дякуємо батькам та дітям за проведений час!

З Повагою фахівці КУ «ІРЦ».