В ОЛЕКСАНДРІВСЬКІЙ ГРОМАДІ ПРИВІТАЛИ ЖІНОК З 8 БЕРЕЗНЯ

Дата: 08.03.2019 10:32

Весна - найпрекрасніша пора року. З її першим подихом приходить до нас чудове жіноче свято - 8 Березня. Цей день несе у світ ніжність і красу. Адже усе найдорожче, що є у житті - щастя, радість, надія, кохання - пов'язане з жінкою. Саме прекрасна половина людства наповнює будні яскравими фарбами, спонукає до шляхетних вчинків і добрих справ. Напередодні жіночого свята для жінок громади відбулися святкові концерти до Міжнародного жіночого дня.

Селищний голова Людмила Борисевич за доброю традицією особисто провела для чарівної половини громади серію святкових концертів. Яскравими та душевними виступами радували присутніх учасники художньої самодіяльності закладів культури.

Кожна учасниця свята отримала квіти та солодкий подарунок від народного депутата України Олега Недави.