ОЛЕКСАНДРІВЦІ ЗГАДАЛИ ТРАГІЧНУ ДАТУ ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ

Дата: 07.03.2019 15:06

5 березня  виповнилося 76 років із дня великої трагедії селища, коли фашисти розстріляли практично все чоловіче населення – 162 чоловіка, серед яких було два десятка хлопців, віком від 8 до 16 років (5 березня 1943 року).

Віддати данину поваги і вдячності землякам, безвинно «убієнним», до Братської могили на околицю селища завітали вихованці гуртка «Юні екскурсоводи» центру дитячої та юнацької творчості під керівництвом Валентини Григорівни Литвин. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять розстріляних односельців. До підніжжя скромного обеліску були покладені квіти. Діти дали обіцянку не забувати про ту страшну сторінку життя селища, а передавати її з покоління в покоління. До цієї Братської могили, як і до яру, який одержав назву «Бабин» або «Яр смерті» не заросте народна стежина.