ВІДБУВСЯ ІІ ЕТАП ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ ВИРАЗНОГО ЧИТАННЯ «МАЙСТЕР СЛОВА»

Дата: 07.03.2019 15:05

«Поезія… Це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі», ? саме такими словами розпочався ІІ етап обласного конкурсу виразного читання «Майстер слова», який відбувся 5 березня в приміщенні центру дитячої та юнацької творчості. Конкурс проведено з метою виявлення майстерності декламації та творчого потенціалу обдарованих учнів, зацікавлення літературою та культурою, загальнолюдськими й національними духовними цінностями, формування здатності відчувати художнє слово, виховання почуття національної гідності й патріотизму.

У конкурсі «Майстер слова» взяли участь 24 учня з 10 закладів освіти. Компетентне журі визначило переможців у кожній віковій категорії: Літвінов Ярослав, 5 клас, Очеретинський ЗЗСО І-ІІІ ст.; Ларкіна Валерія, 6 клас, Олександрівський ЗЗСО І-ІІІ ст.; Маменко Дар’я, 7 клас, Новостепанвський НВК; Гундертайло Дар’я, 8 клас, Новоолександрівський НВК; Кіляр Матвій, 9 клас, Староварварівський ЗЗСО І-ІІІ ст.; Толмачова Валерія, 10 клас, Новоолександрівський НВК.  Переможці даного конкурсу будуть захищати честь громади 14 березня у місті Покровську. Бажаємо нашим дітям вдалого виступу та перемог.