ЮНІ СПОРТСМЕНИ ОЛЕКСАНДРІВСЬКОЇ ОТГ СТАЛИ ПРИЗЕРАМИ ЧЕМПІОНАТУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ З ДЗЮДО

Дата: 26.02.2019 11:44

23 лютого  у палаці спорту м. Добропілля відбувся чемпіонат Донецької області з дзюдо серед юнаків та дівчат 2004-2006 р.н. та 2008-2009 року народження, в якому взяли участь 353 спортсмени з різних куточків Донецької та Луганської областей всього 16 команд.

Олександрівську громаду на чемпіонаті представляли вихованці Дитячо-юнацької спортивної школи (ДЮСШ)  (тренер - Ірина Черкасова), які вибороли 2 срібні та 3 бронзові нагороди:

Тетяна Павкович та Тетяна Єрмакова – ІІ місце

Поліна Демент’єва, Максим Касап, Станіслав Петренко – ІІІ місця.

Змагання організовані з метою підвищення спортивної майстерності, популяризації і розвитку дзюдо, пропаганди здорового способу життя та залучення молоді до активних занять спортом.