ГОЛОВА СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВІДВІДАЛА ОБ’ЄКТИ БУДІВНИЦТВА НА ТЕРИТОРІЇ ГРОМАДИ

Дата: 26.02.2019 10:21

Селищний голова Людмила Борисевич здійснила об’їзд об’єктів будівництва на території населених пунктів об’єднаної територіальної громади.

З робочим візитом селищний голова відвідала будівництво сімейної амбулаторії у селі Михайлівка, сміттєсортувальної станції у смт Олександрівка, реконструкцію парку «Ювілейний» та реконструкцію адміністративних будівель під молодіжні центри у Новополтавці та Мирній Долині.

Сьогодні на території громади триває процес відновлення інфраструктури, в тому числі – молодіжної та спортивної. Саме з метою ефективної реалізації молодіжної політики, до кінця березня планується завершити створення двох молодіжних центрів на території громади. Вартість проекту у селі Новополтавка складає 1 млн 497тис 480 грн, у селі мирна ДолИна – 1 млн 086 тисяч 380 грн,  з загальної вартості яких 1 млн грн  – кошти обласного бюджету, решта – власні кошти селищної ради. У молодіжних центрах планується облаштування трьох кімнат: тренажерна зала з роздягалками, актова зала та комп’ютерний центр.