ВОЛЕЙБОЛІСТИ ОЛЕКСАНДРІВСЬКОЇ ОТГ ВИЙШЛИ У ФІНАЛ ЧЕМПІОНАТУ ОБЛАСТІ

Дата: 21.02.2019 18:02

Команда волейболістів Олександрівської ОТГ бере участь у чемпіонаті Донецької області з волейболу серед команд чоловіків сільських районів. Чергова гра  відбулась 17 лютого у місті Слов’янськ. Волейболісти Олександрівщини зустрілися з трьома суперниками: командами Черкасського, Лиману та Слов’янська. За результатами зустрічі, обігравши Лиман та Черкасське и поступившись лише в одне очко Слов’янську, команда Олександрівської ОТГ вийшла у фінал, де однією серед шести команд змагатиметься за першість у чемпіонаті Донецької області.

Чемпіонат проходить з метою розвитку волейболу серед сільського населення, підвищення майстерності волейболістів та в рамках програми «Обласні сільські спортивні ігри – 2019»