ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ МАЙДАНУ У ТЕРИТОРІАЛЬНОМУ ЦЕНТРІ СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ

Дата: 21.02.2019 16:05

20.02.2019 року з  метою вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року - лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, у відділенні стаціонарного догляду для постійного проживання  територіально центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Олександрівської селищної ради працівниками відділення була проведена лекція до Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні. В кінці лекції у відділенні стаціонарного догляду було організовано зустріч священнослужителя з мешканцями відділення з  проведенням служби за загиблими патріотами, які полягли за світле майбутнє України .