ЗА ІНІЦІАТИВИ ДЕПУТАТА СЕЛИЩНОЇ РАДИ В ОЛЕКСАНДРІВЦІ ВСТАНОВЛЕНО НОВИЙ КОЛОДЯЗЬ

Дата: 20.02.2019 17:09

Новий зруб встановили на колодязі загального користування по вулиці Садовій смт Олександрівка. З пропозицією зміни старого зруба на криниці виступив депутат селищної ради Ігор Біліченко, підтримавши зверення мешканців вулиці.

«Цим колодязем користуються багато мешканців селища, - розповідає депутат селищної ради, - Особливо, коли виникають проблеми з централізованим водопостачанням. Старий зруб стоїть там стільки, скільки пам’ятаю цю криницю, і її аварійний стан вже становив загрозу здоров’ю та життю людей».

За кошти місцевого бюджету колодязь оновлено повністю, і найближчим часом планується закупити тротуарну плитку для благоустрою прилеглої території. Роботи з благоустрою проведуть самі мешканці вулиці – те, що зроблено власними руками буде збережено на довгі роки, впевнені вони.

Сьогодні десятки жителів селища мають можливість користуватися відновленим колодязем.