В ГРОМАДІ КОНТРОЛЮЮТЬ ЯКІСТЬ НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ ПРАЦІВНИКАМИ ТЕРИТОРІАЛЬНОГО ЦЕНТРУ

Дата: 19.02.2019 17:32

Для покращення соціального обслуговування територіальний центр проводить активну роботу виїжджаючи до віддалених сіл.

Так, впродовж тижня  відбулися виїзди до сіл Золоті Пруди, Високопілля, Очеретине, Некремене та Запаро-Мар’ївка.

Основна мета поїздок – зустріч з літніми мешканцями, які перебувають у важких життєвих обставинах та потребують соціальної допомоги, а також проведення інформаційно - роз’яснювальної роботи серед населення щодо змісту видів соціальних послуг та діяльності тер. центру.

Працівники перевірили якість надання соціальних послуг соціальними робітниками. Територіальний центр докладає максимум зусиль для задоволення потреб одиноких непрацездатних громадян, наближаючи соціальні послуги для тих, хто їх потребує.