ДАЙДЖЕСТ ЗАХОДІВ У ЗАКЛАДАХ КУЛЬТУРИ ГРОМАДИ ПРОТЯГОМ ТИЖНЯ

Дата: 19.02.2019 11:20

В період з 11 поп 16 лютого в бібліотечних та клубних закладах громади відбулись розважальні та тематичні заходи.

Петрівський Другий сільський будинок дозвілля: Година вшанування «Життя, обірване Афганом», Інформаційна година «Час і досі не загоїв рани» до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав за участю часників бойових дій в Афганістані, учнівської молоді, матері загиблого воїна Володимира Косова, в.о.старости Ігора Гойко,бібліотекаря.

Конкурсно – розважальна програма «Під знаком Купідона».

Очеретинська сільська бібліотека-філія: віртуальний перегляд «Війною палала далека земля» - до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Золотопрудський культурно – оздоровчий центр та Золотопрудська сільська бібліотека – філія: Мітинг пам’яті «Герої Афганських гір». До дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.Вечір – спогад Афганської пісні.

Конкурсно розважальна програма  «Валентин – покровитель закоханих»

Староварварівська сільська бібліотека-філія: Інформаційна година «Час і досі не загоїв рани» до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Беззаботівська сільська бібліотека-клуб: конкурсно-розважальна програма присвячена дню Святого Валентина

Некременський сільський клуб – світлиця: Музично-розважальна програма до дня закоханих «На крилах любові».