ВАКАНТНІ ПОСАДИ ФАХІВЦІВ ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНОГО ЦЕНТРУ

Дата: 15.02.2019 16:19

Оголошено конкурс на заміщення вакантних посад фахівців «Інклюзивно-ресурсного центру» Олександрівської селищної ради Донецької області:  практичного психолога, вчителя – дефектолога, вчителя – реабілітолога.

Вимоги до претендентів на вакантні посади практичного психолога, вчителя – дефектолога, вчителя - реабілітолога комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Олександрівської селищної ради Донецької області:

-          громадянство України;

-          вища освіта не нижче магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю «Психологія», «Спеціальна освіта», «Корекційна освіта», «Дефектологія», «Логопедія»;

-          вільне володіння державною мовою;

-          високі моральні якості та стан здоров’я, що дозволяє виконувати професійні обов’язки.

Документи для участі у конкурсі:

-          копію паспорта громадянина України;

-          резюме у довільній формі;

-          копію трудової книжки;

-          копію (копії) документа (документів) про освіту із додатками;

-          копії документів, що підтверджують педзвання та кваліфікаційну категорію (за наявності);

-          письмову згоду на збір та обробку персональних даних;

-          перспективний план роботи на 1 рік.

Документи приймаються протягом 20 календарних днів з дня публікації оголошення за адресою:  вул. Абрикосова, будинок 15, смт. Олександрівка, Олександрівський район, Донецька область, комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр» (на базі Олександрівської ЗОШ (корпус № 1) на першому поверсі).

Конкурсний відбір буде проведено 06 березня 2019 року за адресою: вул. Абрикосова, будинок 15, смт. Олександрівка.

Додаткова інформація щодо порядку проведення конкурсу, документів для участі у конкурсі за телефоном 0664390334 (Ємченко Анастасія Сергіївна - директор КУ «ІРЦ»).

Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту селищної ради