В ОЛЕКСАНДРІВСЬКІЙ ГРОМАДІ ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ЖЕРТВ ГОЛОКОСТУ ТА ГЕРОЇВ КРУТ

Дата: 04.02.2019 11:41

В закладах культури на териорії Олександрівської ОТГ відбулись заходи з нагоди Міжнародного Дня пам’яті жертв Голокосту та Дня Героїв Крут. В бібліотеках проводили просвітницьку роботу, розповідаючи про страшні сторінки історії тієї трагедії. Це різноманітні виставки документів, літератури, публікацій з періодичних видань, дитячих малюнків – урок пам’яті «Голокост-пам’ять віків», година спілкування «Трагедія, історія, пам’ять», меморіальна поличка «Чорні крила Голокосту» та інші.

Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту - пам'ятна дата, запроваджена рішенням Генеральної Асамблеї ООН від 1 листопада 2005 року (Резолюція № 60/7). Відзначається щорічно - 27 січня.