СЕМІНАР ДЛЯ КЕРІВНИКІВ ЩОДО ОХОРОНИ ПРАЦІ ВІДБУВСЯ У СЕЛИЩНІЙ РАДІ

Дата: 04.02.2019 10:34

Семінар-нараду «Дотримання законодавства України про охорону праці» провів в Олександрівській селищній раді головний державний інспектор відділу нагляду в агропромисловому комплексі, житлово-комунальному господарстві і на об’єктах підвищеної безпеки Головного управління Держпраці в Донецькій області Анатолій Мельник.

У навчанні взяли участь селищний голова Людмила Борисевич, начальники структурних підрозділів селищної ради, керівники закладів загальної середньої освіти.

Під час семінару розглянули обов’язки керівництва щодо втілення заходів зі створення безпечних умов праці та виробничого травматизму. Державний інспектор відповів на питання директорів шкіл про основні вимоги до охорони праці у навчальних закладах.

Також в ході наради були надані відповіді та роз’яснення стосовно дотримання вимог законодавства України з охорони праці,щодо безпечної експлуатації електроприладів, пожежної безпеки, медичних оглядів та профілактики професійних захворювань.