СВЯТО СЕЛА«СЕЛО МОЄ – ДУШІ КРИНИЦЯ». 28 СЕРПНЯ В С. ПЕТРІВКА ПЕРША БУЛО ПРОВЕДЕНО СВЯТО СЕЛА «СЕЛО МОЄ – ДУШІ КРИНИЦЯ». ПЕТРІВКА ПЕРША – НАШЕ РІДНЕ СЕЛО. СТОЇТЬ, ЗАЦІЛОВАНЕ ВСІМА ВІТРАМИ, КОЛИСКА ЛЮБОВІ І ПІСНЯ ДУШІ. ТУТ СТЕЛИТЬСЯ ЛЕГКО ДОРОГА ДО МАМ

Дата: 31.08.2016 11:52

«Село моє – душі криниця».
28 серпня в с. Петрівка Перша було проведено свято села
«Село моє – душі криниця».
Петрівка Перша – наше рідне село.
Стоїть, заціловане всіма вітрами,
Колиска любові і пісня душі.
Тут стелиться легко дорога до мами
Стежина дитинства веде в спориші.
Тут рідний наш край, любов наша вічна
Тут пам’ять дитинства і слава батьків.
Так хочеться довше дивитися у вікна,
Вдивлятися в очі своїх земляків.
Такими словами розпочалося свято нашого рідного села. В цьому селі наше коріння, тут наша земля, яка дала нам горде ім'я - українці. Кожна людина найбільше любить той край, де народилась і живе. Кожен пишається своєю рідною землею і завжди хоче сказати про неї найкраще. Свято села присвячене його жителям, яких вітали у таких номінаціях:
- Кращий ветеран механізатор (Гурєєв Василь Вролодимирович),
- Краща доярка (Кушель Поліна Іллівна),
- Наймолодший житель (Бондаренко Максим Євгенович),
- Наймолодша сім’я (Мельничак Максим та Анастасія),
- Срібне весілля (Скубаковські Роман та Ірина),
- Шахтарі орденоносці (Матолінець Василь Олексійович),
- Наймолодший шахтар (Паляничко Олексій),
- Майстриня вишивальниця (Матолінець Стефанія Андріївна),
- Краще подвіря (Голікови Валерій та Любов).
- Іменинники (Бабіч Ігор та Поберей Максим ).
Святковий концерт для жителів підготували і провели працівники та учасники художньої самодіяльності районного центру культури та дозвілля та учасники художньої самодіяльності Петрівського Першого сільського клубу. А привітання номінантам та цінні подарунки від щирого серця дарувала Селищний голова Олександрівської селищної ради Л.В.Борисевич, а також на прикінці свята всі присутні отримали солодощі від Селищного голови. Свято пройшло у веселій доброзичливій обстановці. Після концертної програми щирі господині (Матолінець Варвара Володимирівна, Бегей Наталя Михайлівна, Гончарова Тетяна Петрівна, Гончарова Дар'я, Сиплива Віка, Рєзнік Альона, Адериха Таня, Олійник Катя та Хомякова Маша) запросили всіх присутніх за великий родинний стіл з варениками, пампушками, пиріжками та млинцями. Ще довго лунала музика в селі, бо свято продовжилось святковим вечіром відпочинку.
Велику подяку також хочеться висловити спонсорам, які допомогли нам в організації та проведенні свята: Хоронька Володимира Олексійовича, Редько Анжелу Григорівну та Серенко Наталю Миколаївну.

Завідуюча Петрівським Першим сільським клубом Наталя Бабіч