ДЕНЬ СЕЛА

Дата: 07.09.2016 11:46

4 вересня 2016 о 18.00 на майдані біля Софіївського сільського клубу відбулося Свято Села під назвою «Одна Родина». На свято села завітали голова Олександрівської селищної ради Борисевич Л.В. та вокалісти районного центру культури та дозвілля.
На початку свята від односельців та активу клубу, депутат села Копійко І.О. привітала голову селищної ради та в знак великої шани і поваги у розвиток села та вручила їй святковий коровай.
Після чого розпочалася урочиста частина, щодо привітання односельців по номінаціям, а саме:

- найстарший житель села;
- наймолодший житель села;
- велика родина;
- сапфірове весілля;
- золоте весілля;
- багатодітні сім’ї;
- заслужений вчитель;
- професіонали села;
- найкраще подвір’я;
- молоді таланти.

Вокалісти РЦКД привітали номінантів запальними музичними номерами та піснями. По закінченню урочистої частини розпочалося запальна дискотека та масове гуляння. Під час гуляння один з мешканців села зробив публічну пропозицію руки та серця своїй коханій дівчині. Гуляння закінчилося під масою позитивних вражень. Усі мешканці села були дуже задоволені!