СЕЛИЩНА РАДА ВЗЯЛА АКТИВНУ УЧАСТЬ У ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ АКЦІЇ «ДЕНЬ ДОВКІЛЛЯ»

Дата: 29.04.2017 11:13

Із самого ранку на території селищної ради розгорнувся великий фронт робіт з благоустрою,

у якому взяли участь представники підприємств, організацій та установ, жителі громад та учнівська молодь.

Учасники санітарно-екологічної акції працювали на прибиранні територій населених пунктів, озелененні,

упорядкуванні пам’ятників, братських могил, наведенні порядку на кладовищах, упорядкуванні узбіч доріг,

ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ тощо.

Робота за благоустрою тривала на території всіх населенних пунктів Олександрівської селищної ради.

Мешканці підмітали, очищували від старого листя газони, білили бордюри та дерева.

Відповідні роботи проводилися у парках та скверах, на дитячих майданчиках та в зонах відпочинку.