РЕМОНТ ДНЗ "ЖУРАВКА" РОЗПОЧНЕТЬСЯ 19 ЧЕРВНЯ

Дата: 14.06.2017 10:31

Ремонт приміщення дитячого садка «Журавка», розпочнеться наприкінці червня поточного року.

Про це повідомляє голова селищної ради Людмила Борисевич. Проектом передбачено ремонт даху з

утепленням, утеплення фасаду та ряд інших робіт. Завершити весь комплекс заходів з ремонту будівлі

ДНЗ планується у серпні цього року.

На час проведення робіт садочок припинить свою роботу, адже згідно санітірним нормам та техніці безпеки,

під час реконструкції перебування дітей на території закладу небезпечне для їх здоров’я та життя.

Дехто з батьків вже висловив незадоволення ситуацією, що склалася з перебуванням діточок у садочку.

Але адміністрація ДНЗ «Журавка» просить поставитися з розумінням, адже це вимушені міри, результатом

яких буде утеплений та більш комфортний дитячий заклад.

За словами голови селищної ради Людмили Борисевич, проект капітального ремонту та утеплення ДНЗ «Журавка» був підготовлений вже давно. І тепер, коли він пройшов тендер, Олександрівка отримає довгоочікувані зміни у дитячому закладі. «Це, в першу чергу, тепло та затишок для маленьких вихованців. - говорить Людмила Борисевич, - Наступним етапом стане будівництво власної котельні для дитячого садка, що зробить енерговитрати ще більш ефективними».

Через велику площу зовнішніх стін закладу, вікон і горища, рівень теплоізоляції яких не відповідає сучасним нормам і вимогам, відбуваються суттєві втрати тепла. Це, в свою чергу, призводить до збільшення витрат бюджетних коштів на опалення приміщення. Для їх зменшення необхідно провести утеплення фасадів і горищ, цим саме втілити енергоефективні і енергозберігаючі  технології  і заходи для  теплозабезпечення дитячого садка.