ОЗДОРОВЧА КАМПАНІЯ У ПРИШКІЛЬНИХ ТАБОРАХ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 14.06.2017 10:31

На території селищної ради триває оздоровча кампанія у пришкільних таборах денного перебування.

«Оздоровлення на асфальті» — можна почути від деяких батьків та дітей. Та все ж із року в рік педагоги

роблять усе можливе, щоб зробити відпочинок дітей у пришкільних таборах цікавим, змістовним та незабутнім.

За даними районного відділу освіти, програма таборів розрахована на забезпечення змістовного дозвілля

та повноцінного відпочинку дітей та молоді. Як повідомляють у Олександрівській ЗОШ, виховний процес та

дозвілля педагоги максимально наблизили до сучасних потреб та запитів дітей. В цьому році безкоштовно

мають право харчуватися діти з багатодітних та малозабезпечених сімей, діти-сироти та позбавлені батьківського

піклування, інваліди, переселенці, діти учасників АТО та працівників освіти.

У пришкільних таборах створені умови для розвитку творчих здібностей та обдарувань дітей. Щодня проводяться заходи по розвитку творчих здібностей дітей, працюють гуртки за інтересами, організовуються майстер-класи педагогами Олександрівського центру дитячої та юнацької творчості, розважальні програми для школярів проводять працівники Районного центру культури та дозвілля і районної центральної бібліотеки. Школярі в канікулярний період дії пришкільного табору максимально охоплені різними формами культурно-масової роботи.