НАРАДА З ПИТАНЬ РЕФОРМИ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Дата: 25.07.2017 09:54

25 липня голова Олександрівської селищної ради Людмила Борисевич взяла участь у нараді з питань впровадження реформ та децентралізації органів місцевого самоврядування. Нарада відбулась в приміщенні Золотопрудської сільської ради, за участю представників Донецької облдержадміністрації, обласної військово-цивільної адміністрації, керівництва Олександрівської райдержадміністрації  та районної ради, депутатів Золотопрудської сільської ради та громадськості.

Відкрила засідання в.о. директора департаменту інформаційної та внутрішньої політики Л.А. Биченко, яка розповіла про механізми та переваги децентралізації влади.

Селищний голова Людмила Борисевич запропонувала мешканцям Золотопрудської сільської ради приєднатися до Олександрівської об’єднаної територіальної громади. Вона наголосила на необхідності взаємодії, діалогу, спільних планів та перспективних дій у напрямку об’єднання громад району.