A A A K K K
для людей із порушенням зору
Олександрівська селищна військова адміністрація
Донецька область, Краматорський район. ОЛЕКСАНДРІВСЬКА ГРОМАДА - ПІВНІЧНА БРАМА ДОНБАСУ

ГРАНТИ НА ВПРОВАДЖЕННЯ МІСЦЕВИХ ІНІЦІАТИВ ТА ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОЕКТІВ В ОТГ

Дата: 17.01.2019 15:50
Кількість переглядів: 534

Фото без опису

У рамках свого Фонду стратегічних інвестицій, Проект USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» («Агросільрозвиток»), що здійснюється компанією «Кімонікс Інтернешнл Інк»., надаватиме гранти на впровадження місцевих ініціатив та інвестиційних проектів в  об’єднаних територіальних громадах (ОТГ).

Очікується, що сума кожного гранту може коливатись від 270 тис. грн до 675 тис. грн., остаточна сума гранту буде визначена в результаті переговорів. Додаткові залучені інвестиції (власні кошти, зовнішні інвестиції, державна підтримка та програми місцевого бюджету, донорське співфінансування, крім фондів USAID), лізинг чи кредити (у тому числі для придбання нового технологічного устаткування та модернізації їх виробництва) повинні складати не менше 30% від загального обсягу проекту.

Можливими напрямками отримання фінансування від проекту «Агросільрозвиток» у рамках цієї програми можуть бути:

  • закупівля нового обладнання;
  • проектування, розробка документації; проведення інженерних вишукувань;
  • залучення експертів, консультантів, проведення досліджень, навчань, а також розробка інформаційно-комунікаційних рішень;
  • впровадження нових IT-технологій;
  • інформаційні та публічні заходи тощо.

Пропозиції, які показують найбільш значний вплив на розвиток сільського бізнесу, отримають переваги під час процесу відбору. Тому важливо включити кількісні показники при визначенні очікуваних результатів.

Очікуваними результами/індикаторами проекту можуть бути наступні показники:

Збільшений обсяг продажу продуктів місцевого виробництва, в тому числі продукції, яка пройшла післяврожайну обробку.

Cтворені нові робочі місця, в тому числі за рахунок самозайнятості. При цьому не менше половини створених робочих місць будуть спрямовані на працевлаштування жінок, та/або представників вікової групи 15-24 років, та/або представників вразливих груп (тобто груп людей, які відчувають більш високий ризик бідності та соціальної ізоляції, ніж серед населення в цілому, такі як внутрішньо переміщені особи, інваліди, бездомні, етнічні і сексуальні меншини, ті хто бореться зі зловживанням психоактивних речовин. Всі вони все частіше стикаються з труднощами, які можуть призвести до подальшого соціального виключення, наприклад, низького рівня освіти, безробіття або зайнятості, яка не відповідає рівню кваліфікації).

Населення ОТГ має доступ до більшої кількості та покращеної якості комунально-побутових послуг.

Підвищення енергоефективності, в тому числі покращення доступу населення до більш дешевих джерел опалення.

Покращення екологічного стану місцевої території.

Залучені додаткові інвестиції (власні кошти; зовнішні інвестиції; кошти місцевих бюджетів та/або програм державної підтримки; донорського співфінансування, крім коштів Уряду США), лізинг або кредити в розмірі не менше 30% від загальної суми проекту.

Збільшені фінансові надходження до бюджету ОТГ.

Проект «Агросільрозвиток» в першу чергу, підтримає пропозиції, які направлені на впровадження декількох місцевих інвестиційних  проектів, які можуть бути використані для реплікації в якості найкращих моделей місцевого розвитку.

Процес подання заявки

Концепції грантових проектів подаються українською мовою обсягом не більше 5 сторінок.

Концепції грантових проектів (технічну пропозицію, загальний оціночний бюджет і супровідні документи) слід подавати в електронному АБО паперовому вигляді на нижчезазначену адресу проекту «Агросільрозвиток» з посиланням на APS №02.

АДРЕСА для надсилання концепцій: м. Київ, 01032, б-р Тараса Шевченка, буд. 35, корпус 2, 6-й поверх, Проект USAID «Агросільрозвиток», ел.пошта: grants@ukraineards.com


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь