ГОЛОВА ОЛЕКСАНДРІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЗАКЛИКАЄ ВОДІЇВ НЕ ПЕРЕВИЩУВАТИ ШВИДКІСТЬ

Дата: 03.08.2017 14:30

У зв’язку з перекриттям мосту у смт Олександрівка багато водіїв користуються об’їздом по вулицям Івана Куреного та Пролетарській. Місцеві мешканці скаржаться на те, що водії перевищують швидкість та порушують рівновагу життя на їхніх вулицях.

Селищний голова Людмила Борисевич  звертається до всіх водіїв з великим проханням – Вас чекають вдома. Не перевищуйте швидкість, дотримуйтесь правил дорожнього руху, тому що  кожна людина, яка рухається з безпечною швидкістю обов’язково досягне кінцевого пункту. Поважайте та цінуйте людське життя, будьте уважні, адже, на дорозі можуть бути діти. Пам’ятайте, що кожний учасник дорожнього руху має право розраховувати на вашу пильність та обережність на дорозі!